Reklama:

Polub Instagram24 - Polski Ranking Instagram na FB:
 
 

Reklama:

zgłoś nadużycie

Igor Herbut @aigorek

Igor Herbut aigorek
 • strona www: http://facebook.com/igor.herbut.oficjalny
 • bio: musician, pianist, singer-songwriter, producer and frontman of the band LemON
 • ilość zdjęć: 1063
 • liczba obserwujących: 48367
Muzyka #16
 

Reklama:

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

2381 63

Filtr: Juno

Komentarze
 

2016-05-01 08:35:34

Reklama:

#przemków

przemków

4680 58

Filtr: Normal

Komentarze
 

2016-04-29 18:45:35

Lemonade. Napraw. Take one pint of water. Add half pound of sugar. The juice of 8 lemons. The zest of half lemon... Pour water... Daj mi wody. Several times... Strain through a clean napkin. Grandmother, the alchemist... Discovered the antidote in your own kitchen. Broke the curse with your own two hands. You passed these instructions down to your daughter, who then passed it down to her daughter. "I was served lemons, but I made lemonade" Nothing real can't be threathened... So work on a heal. Pull me back together again, the way you cut me in half. Błagam napraw mnie. Japończycy nazywają to kintsugi, kintsukuroi, naprawę rozbitych elementów złotem. Moją wykonała polska artystka, Justyna Karamuż. Trwało to cztery miesiące, bo naprawia się długo. Jest przepiękna, z całą swoją symboliką. Beyonce ma prawie taką samą! 39:29 w visual album Lemonade. Kiedy to zobaczyłem, to był taki moment kiedy słuchasz czyjejś twórczości i ona daje ci siłę, poczucie, że nie jesteś sam. Amerykańska gwiazda też patrzy na swoją kintsugi? Wow. Ma wieczorem te same modlitwy? Podobne walki? Nazywa płytę Lemonade - z premedytacją pod pozornie błahym tytułem skrywając coś ważnego, tak jak my - od 4 lat walczymy z tym, żeby ludzie wiedzieli o co chodzi z naszą nazwą. Że nic nie jest tak po prostu. Lem. Lemko. Lemkowyna. Lem=tylko (po łemkowsku), On, on, turn on, on air. I teraz to. W pewnym momencie albumu, babcia Jay'a Z mówi - w czasie swoich 90 urodzin- życie serwowało mi cytryny, zrobiłam z nich lemoniadę. Nie czytajcie plotkarskich bzdur o tej płycie. Kto co kogo gdzie. Wszystko jest na niej samej. To muzyczna kintsugi. Muzyczna przeprawa przez walkę w to, o co wierzysz, niezależnie, jak otoczenie to ocenia. Z podniesioną głową mówisz: wiem co robię. Przynajmniej walczę. A ty, co zrobiłeś. Intrygujący album. Wielki projekt artystyczny i emocjonalny. Kto jeszcze nie słuchał i nie oglądał - nie zwlekajcie... tylko, skąd wziąć miliony dolarów zeby tez zrobić taki film do swojej muzyki? :) #lemonband #beyonce #kintsugi #napraw #lemonade

Lemonade. Napraw. Take one pint of water. Add half pound of sugar. The juice of 8 lemons. The zest of half lemon... Pour water... Daj mi wody. Several times... Strain through a clean napkin. Grandmother, the alchemist... Discovered the antidote in your own kitchen. Broke the curse with your own two hands. You passed these instructions down to your daughter, who then passed it down to her daughter. "I was served lemons, but I made lemonade"
Nothing real can&039;t be threathened... So work on a heal. Pull me back together again, the way you cut me in half. Błagam napraw mnie. 
Japończycy nazywają to kintsugi, kintsukuroi, naprawę rozbitych elementów złotem. 
Moją wykonała polska artystka, Justyna Karamuż. Trwało to cztery miesiące, bo naprawia się długo. Jest przepiękna, z całą swoją symboliką. 
Beyonce ma prawie taką samą!
39:29 w visual album Lemonade.

Kiedy to zobaczyłem, to był taki moment kiedy słuchasz czyjejś twórczości i ona daje ci siłę, poczucie, że nie jesteś sam. 
Amerykańska gwiazda też patrzy na swoją kintsugi? Wow. Ma wieczorem te same modlitwy? Podobne walki?
Nazywa płytę Lemonade - z premedytacją pod pozornie błahym tytułem skrywając coś ważnego, tak jak my - od 4 lat walczymy z tym, żeby ludzie wiedzieli o co chodzi z naszą nazwą. Że nic nie jest tak po prostu. Lem. Lemko. Lemkowyna. Lem=tylko (po łemkowsku), On, on, turn on, on air. I teraz to. 
W pewnym momencie albumu, babcia Jay&039;a Z mówi - w czasie swoich 90 urodzin- życie serwowało mi cytryny, zrobiłam z nich lemoniadę. 
Nie czytajcie plotkarskich bzdur o tej płycie. Kto co kogo gdzie. Wszystko jest na niej samej. 
To muzyczna kintsugi. Muzyczna przeprawa przez walkę w to, o co wierzysz, niezależnie, jak otoczenie to ocenia. 
Z podniesioną głową mówisz: wiem co robię. Przynajmniej walczę. A ty, co zrobiłeś. 
Intrygujący album. Wielki projekt artystyczny i emocjonalny. Kto jeszcze nie słuchał i nie oglądał - nie zwlekajcie... tylko, skąd wziąć miliony dolarów zeby tez zrobić taki film do swojej muzyki? :)

1686 13

Filtr: Normal

Komentarze
 • @niekonieczna.xx (4 dni)
  Czemu zawsze gdy Ty coś piszesz to aż chce się to czytać...? damn curiosity
   
 • startup - juz wrzucam coś od siebie ;)
   
 • @majka_99 (3 dni)
  Czasami trzeba coś potłuc, by móc posklejać na nowo...mozolnie, cierpliwie, krok po kroku...by to, co powstanie, miało bezcenną wartość., tym większą im dłuższy był proces składania od podstaw..Czasami trzeba być szczerym do bólu, by zrzucić z siebie to wszystko, co nas dusi..krępuje..ogranicza...nie pozwala dalej żyć...By doznać oczyszczenia...Ale do tego trzeba mieć nie lada odwagę, tym większą, im bardziej szczerość ta wystawiona jest na osąd tysięcy, czy wręcz milionów - jak w przypadku Beyonce - słuchaczy w zglobalizowanym świecie. Widziałam film na razie tylko raz...w chwilę po premierze...zanim zalały nas fale recenzji...Szokuje, porusza, wzrusza, ma w sobie ogromny ładunek skrajnych emocji i tak wiele muzycznych odniesień...I tak wiele - szczególnie dla mnie wyjątkowych - odniesień do korzeni...A zbieżność nazw, emocji i talizmanów rzeczywiście niewiarygodnie nieprzypadkowa ;)... I na koniec taka myśl - czy wielka (nieco ;) dojrzalsza) amerykańska Gwiazda, czy obiecujący wrażliwy polski Artysta (dla niektórych nadzieja polskiej wokalistyki :) czy też bezimienny, wrażliwy i otwarty na świat oraz ludzi człowiek obojga płci - wszyscy walczą z podobnymi demonami, wszyscy mają w głębi serca podobne pragnienia, lęki, obawy...Tylko nielicznym jednak dane jest przemówić głosem, który dotrze do tak szerokiego grona odbiorców...Tylko nielicznym dane jest kształtować gusta i poruszać emocje do granic...Czekam na kolejną płytę @aigorek ....z filmem czy bez, ale ponad wszystko z LEM w fazie ON i z cudnym emocjonalnym łemkowskim językiem...Pozdrawiam teplo!
   
 • @majka_99 Jakie piękne słowa ❤❤
   
 

2016-04-28 16:07:15

Jestę fanę :) #gymbreakcenter #topchef

Jestę fanę :)

2025 6

Filtr: Normal

Komentarze
 • @owieczka.lemona (5 dni)
  Top chef i oglądanie tv zawsze spoko :)
   
 • fajny sprzęt - polecasz?
   
 • @solenkaa (5 dni)
  💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼
   
 • @isinka5 (5 dni)
  Ja tez oglądałam i każdemu kibicuje bo w top chef bardzo wysoki poziom. Pozdrawiam 😜
   
 

2016-04-27 20:30:54

3000 47

Filtr: Normal

Komentarze
 • @majka_99 (3 dni)
  @aneta_ruszk @aigorek obstawiam odpowiedź "bo nie mogłem znaleźć Twej ulubionej kultowej książki #itsalleasy by #gwynethpaltrow ....i wyzwanie gotowania stało się too difficult 😉
   
 • @don_boguch (3 dni)
  @cherry_koks
   
 • @cherry_koks (2 dni)
  @don_boguch liczą się intencje, bejb
   
 • @__cucaracha (1 dni)
  @gerwazy860
   
 

2016-04-27 18:47:41

fot. Piotr Tarasewicz / #lemonband #lwiaczęść

fot. Piotr Tarasewicz / lemonband lwiaczęść

2872 32

Filtr: Normal

Komentarze
 • @owieczka.lemona (6 dni)
  Lwia cześć najlepiej na żywo na koncercie, automatycznie rozwalone serducho na kawałeczki :)
   
 • @enghassanhasson (5 dni)
  Ladnie
   
 • @isinka5 (5 dni)
  @aigorek Ja juz tęsknię za wami 😥
   
 • @alisziak (3 dni)
  Moja ulubiona.. I we mnie jest ta - lwia część..
   
 

2016-04-26 18:41:30

maj z LemON :) #lemonband #scarlett #scarletttour #scarletttour2

maj z LemON :)

1773 62

Filtr: Normal

Komentarze
 • @m4jcziii (7 dni)
  Jelcz zaprasza 😆💕
   
 • @j.najdek (7 dni)
  @ladyanek96 wjeżdżamy do Wronek !! 😍😍😍😘😘😘
   
 • @ladyanek96 (7 dni)
  j.najdek Wronki nasze! :D <3 :* :*
   
 • @alicja98 (4 dni)
  O, Kleszczów 😍 Będę na pewno ❤
   
 

2016-04-23 17:24:55

Prezent juz pod choinką :) #thomann Music is our passion :)

Prezent juz pod choinką :) thomann Music is our passion :)

2252 10

Filtr: Normal

Komentarze
Tagi
 

2016-04-23 10:49:09

#Repost @kalendarzdzentelmeni with @repostapp. ・・・ Bohaterowie ‪#‎kalendarzdzentelmeni2016 zebrali blisko milion złotych. Po opłaceniu należnych podatków nasi partnerzy przekazali bezpośrednio potrzebującym aż 750 tyś zł. Bohaterowie @kalendarzdzentelmeni zdecydowali o przekazaniu: ponad 350 tyś zł dla Fundacja tvn nie jesteś sam, 95 tyś zł dla Kujawsko Pomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy, 65 tyś dla Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie, 60 tyś zł dla Dom Aniołów Stróżów, 45 tyś dla Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", 30 tyś zł dla Fundacji NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ , 35 tyś zł dla Fundacja Hipoterapia Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, 10 320 zł dla Zespoły Szkół Specjalnych im. Kazimierza Kirejczyka w Warszawie, 10 tyś zł dla Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej SZANSA, 10 tyś dla Fundacji na rzecz dzieci w wadami i chorobami serca COR ANGELUS, 10 tyś zł dla Fundacja Hospicyjna, 10 tyś zł dla Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?", 10 tyś zł dla Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Wałbrzychu, 6 tyś zł dla Fundacji Stomoga, 6 tyś zł dla Fundacja "Bajkowa Fabryka Nadziei", 5 tyś dla Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia.

Repost @kalendarzdzentelmeni with @repostapp.
・・・
Bohaterowie ‪‎kalendarzdzentelmeni2016 zebrali blisko milion złotych. Po opłaceniu należnych podatków nasi partnerzy przekazali bezpośrednio potrzebującym aż 750 tyś zł. 
Bohaterowie @kalendarzdzentelmeni zdecydowali o przekazaniu: 
ponad 350 tyś zł dla Fundacja tvn nie jesteś sam, 
95 tyś zł dla Kujawsko Pomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy,
65 tyś dla Fundacja Rak&039;n&039;Roll Wygraj Życie, 
60 tyś zł dla Dom Aniołów Stróżów, 
45 tyś dla Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", 30 tyś zł dla Fundacji NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ , 
35 tyś zł dla Fundacja Hipoterapia Na Rzecz Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych,
10 320 zł dla Zespoły Szkół Specjalnych im. Kazimierza Kirejczyka w Warszawie,
10 tyś zł dla Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej SZANSA, 
10 tyś dla Fundacji na rzecz dzieci w wadami i chorobami serca COR ANGELUS, 
10 tyś zł dla Fundacja Hospicyjna, 
10 tyś zł dla Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?", 10 tyś zł dla Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka w Wałbrzychu,
6 tyś zł dla Fundacji Stomoga,
6 tyś zł dla Fundacja "Bajkowa Fabryka Nadziei",
5 tyś dla Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia.

1773 5

Filtr: Normal

Komentarze
Tagi
 

2016-04-22 18:54:30

...słyszę, krzyczą... / #lemonband fot. dilnicki #filharmoniaszczecin

...słyszę, krzyczą... / lemonband fot. dilnicki

3016 23

Filtr: Normal

Komentarze
 • @martyna.ig (10 dni)
  "Że miłość powodem do tak sprzecznych mas...
   
 • @droga_scarlett (10 dni)
  Bardziej oświetlenie przypomina mi motyla. Za to muzyka LemON'a jest lekiem na całe zło. @aigorek Ja nie mam pojęcia co Wy ze mną robicie,ale po tej muzyce mam energię na cały dzień 😉
   
 • @annaaniolowo (7 dni)
  Anioł...
   
 • @mart_lemonator (2 dni)
  Byłam tam. <3. Poryczałam się, gdy zagraliście piosenkę ,,Hollow".
   
 

2016-04-22 11:37:25

fot. Piotr Tarasewicz / #lemonband

fot. Piotr Tarasewicz /

3016 20

Filtr: Normal

Komentarze
 

2016-04-19 16:21:01

fot. Piotr Tarasewicz / #lemonband @tarasewicz1979

fot. Piotr Tarasewicz / lemonband @tarasewicz1979

3255 28

Filtr: Normal

Komentarze
 

2016-04-18 19:53:57

2481 17

Filtr: Crema

Komentarze
 

2016-04-17 17:52:33

fot. Piotr Tarasewicz / #lemonband @tarasewicz1979

fot. Piotr Tarasewicz / lemonband @tarasewicz1979

3783 38

Filtr: Normal

Komentarze
 

2016-04-16 18:04:18

#lemonband #filharmoniaszczecin

3436 31

Filtr: Normal

Komentarze
 • 🙈🙈🙈
   
 • @m_suchodolska (16 dni)
  🙌❤
   
 • @profesor_ciocia (16 dni)
  <3
   
 • @mart_lemonator (2 dni)
  To zdjęcie jest z koncertu LemON w szczecinie 10.04.2016 , a na tym koncercie niezabrzmiała Lwia Część. To zdjęcie pokazuje jak Igor grał do piosenki pt:Etiuda Zimowa. Jak ktoś nie wie , to pierwsza piosenka na ich trzeciej płycie.
   
 

2016-04-13 19:46:15

#lemonband #filharmoniaszczecin

1626 25

Filtr: Reyes

Komentarze
 

2016-04-11 15:59:02

#lemonband #filharmoniaszczecin #cinematic ... Dziękujemy!

lemonband filharmoniaszczecin cinematic ... Dziękujemy!

1790 31

Filtr: Normal

Komentarze
 

2016-04-10 22:26:01

#Repost @piotrbas1 with @repostapp. ・・・ Wczoraj dzialy sie rzeczy cudowne 😊 dzieki Palladium! #lemonband #koncert

Repost @piotrbas1 with @repostapp.
・・・
Wczoraj dzialy sie rzeczy cudowne 😊 dzieki Palladium!

2025 8

Filtr: Normal

Komentarze
 

2016-04-08 19:10:55

#Repost @tarasewicz1979 with @repostapp. ・・・ @lemonband @aigorek #lemonband // Niedługo relacja exclusive z koncertu! by. Piotr Tarasewicz !

Repost @tarasewicz1979 with @repostapp.
・・・
@lemonband @aigorek lemonband //
Niedługo relacja exclusive z koncertu! by. Piotr Tarasewicz !

1964 14

Filtr: Normal

Komentarze
 • @isinka5 (24 dni)
  Juz się nie mogę doczekać 😍
   
 • @ikarolek (24 dni)
  Czy to lwia część ?
   
 • @droga_scarlett (24 dni)
  @aigorek a gdzie ta relacja ma być? Czy było nagrywane i będzie puszczone w telewizji?
   
 • @leemonovaa (24 dni)
  Piękne to było!
   
 

2016-04-08 15:00:06

Dziękujemy ! :) #warszawa #etiudazimowa #zlotaplyta #palladium itd :) #lemonband

Dziękujemy ! :) warszawa etiudazimowa zlotaplyta palladium itd :)

3594 41

Filtr: Reyes

Komentarze
 • @ilczi97 (25 dni)
  Dziekuje za kolejny cudowny koncert ❤ gratuluje zlotej plyty i dziekuje za lwia czesc ktora spowodowala niesamowite wzruszenie 😘
   
 • @oluttt (24 dni)
  Masz w sobie prawdę, która inspiruje. Dziękuję za wczorajsze emocje :)
   
 • @lemon_scarlett (24 dni)
  Gratuluje złotej płyty 😘
   
 • @scarlett1837 (24 dni)
   
 

2016-04-07 22:05:16