Reklama:

Kuba Wiśniewski @coachkuba_

https://scontent-bru2-1.cdninstagram.com/vp/eaf809a95956a0ceb5139321785434ab/5D04E3F7/t51.2885-19/s150x150/11356928_1625709674313158_1586958289_a.jpg?_nc_ht=scontent-bru2-1.cdninstagram.com coachkuba_
 

Za każdym razem, gdy o świcie idę na basen, na moim torze nie ma wody. Pozostaje mi wtedy pieśń wielorybnika i tęskne spojrzenie za linię horyzontu. 📷@sportografia.pl #indoortriathlonwarsaw #sportografia #sportevolution #instaboy #presley #atwork #swimmingsuit #tri #5150warsaw #supposedtobefunny

Za każdym razem, gdy o świcie idę na basen, na moim torze nie ma wody. Pozostaje mi wtedy pieśń wielorybnika i tęskne spojrzenie za linię horyzontu.
📷@sportografia.pl
 #indoortriathlonwarsaw #sportografia #sportevolution #instaboy #presley #atwork #swimmingsuit #tri #5150warsaw #supposedtobefunny

124 4

 
 

2019-02-20 09:07:33

Słownik instafluencera 🔤🔤🔤 Dzisiej K jak Kochani ➖➖➖➖➖ Wstęp: W związku z niedawnym świętem zakochanych oraz licznymi pogróżkami, postanowiłem porzucić cyniczny ton wraz z problematycznymi hasłami na literkę K, m.in. każdy, klikanie, klej, klucz, konto, kurs. ➖➖➖➖➖ „Kochani, nie udaję. Wiadomo, że nie aż tak, żeby śnić po nocach albo przeciwnie, nie spać z afektu - ale tak, to właśnie instamiłość. Na miarę zasięgów i na formę tego, co mamy. Paczka dobra, pocisk pozytywnej energii i jedziemy z tym wtorkiem czy tam innym, spowitym smogiem dniem. Kochani, tyle złych emocji wokół, tyle przykrych, gęstych słów i agresywnych obrazów pomiędzy, że każde uczucie z plusem trzeba w dzisiejszych ach, jak ciężkich, czasach galowo prezentować, mnożyć, z filtrem potęgować. Love diecie pudełkowej, love kotu łapiącemu refleks światła na dywanie, love nowym butom, love wysłane w porywie serca w komentarzu, love forward da capo al fine. Ale najczęstsze Love Wam Kochani - bo nawet rzucone w przelocie „kocham” mocniejsze jest od obojętności i zapomnienia. „Kochani”, uwielbiam smak tego słowa w ustach, nie da się go wypowiedzieć bez uśmiechu i wzbudzenia powtórnej rozkoszy. To wstęp, przerywnik i finał moich opowieści o dniu ładnym, o zbiórce na dziecko potrzebujące, w podziękowaniu za kciukaski trzymane, gdy biegłem lub zdawałem egzamin śmiertelnie poważny. Tak, jak Wy kochani jesteście, tak i ja potrzebuję przecież być. Kogo bym miał oszukiwać? Kochani, niech będzie między nami taka umowa niedopowiedziana, że jak ja serce, to Wy mi serce; że jak ja uśmiech, to Wy mi radość; że jak ja dobre słowo, to Wy mi inne do rymu. I oznaczajcie znajomych, by pozytywna energia i szczera miłość dotarła pod strzechy.” ➖➖➖➖➖ Ten słownik nie spełnia norm leksykografii. Jest (jakże to wygodne i symptomatyczne!) wyborem słów-kluczy do zrozumienia przeze mnie liderów oraz wiceliderów Insta. Na pewno każdy medioznawca lub ekspert napisałby taki słownik staranniej. ➖➖➖➖➖ #slownik #kochani #instafluencer #cdafirmacji #instalove #instasmile #innehasztagipartnerow

Słownik instafluencera
🔤🔤🔤
Dzisiej K jak Kochani
➖➖➖➖➖
Wstęp: W związku z niedawnym świętem zakochanych oraz licznymi pogróżkami, postanowiłem porzucić cyniczny ton wraz z problematycznymi hasłami na literkę K, m.in. każdy, klikanie, klej, klucz, konto, kurs.
➖➖➖➖➖
„Kochani, nie udaję. Wiadomo, że nie aż tak, żeby śnić po nocach albo przeciwnie, nie spać z afektu - ale tak, to właśnie instamiłość. Na miarę zasięgów i na formę tego, co mamy. Paczka dobra, pocisk pozytywnej energii i jedziemy z tym wtorkiem czy tam innym, spowitym smogiem dniem.
Kochani, tyle złych emocji wokół, tyle przykrych, gęstych słów i agresywnych obrazów pomiędzy, że każde uczucie z plusem trzeba w dzisiejszych ach, jak ciężkich, czasach galowo prezentować, mnożyć, z filtrem potęgować. Love diecie pudełkowej, love kotu łapiącemu refleks światła na dywanie, love nowym butom, love wysłane w porywie serca w komentarzu, love forward da capo al fine. Ale najczęstsze Love Wam Kochani - bo nawet rzucone w przelocie „kocham” mocniejsze jest od obojętności i zapomnienia.
„Kochani”, uwielbiam smak tego słowa w ustach, nie da się go wypowiedzieć bez uśmiechu i wzbudzenia powtórnej rozkoszy. To wstęp, przerywnik i finał moich opowieści o dniu ładnym, o zbiórce na dziecko potrzebujące, w podziękowaniu za kciukaski trzymane, gdy biegłem lub zdawałem egzamin śmiertelnie poważny. Tak, jak Wy kochani jesteście, tak i ja potrzebuję przecież być. Kogo bym miał oszukiwać?
Kochani, niech będzie między nami taka umowa niedopowiedziana, że jak ja serce, to Wy mi serce; że jak ja uśmiech, to Wy mi radość; że jak ja dobre słowo, to Wy mi inne do rymu. I oznaczajcie znajomych, by pozytywna energia i szczera miłość dotarła pod strzechy.”
➖➖➖➖➖
Ten słownik nie spełnia norm leksykografii. Jest (jakże to wygodne i symptomatyczne!) wyborem słów-kluczy do zrozumienia przeze mnie liderów oraz wiceliderów Insta. Na pewno każdy medioznawca lub ekspert napisałby taki słownik staranniej.
➖➖➖➖➖
 #slownik #kochani #instafluencer #cdafirmacji #instalove #instasmile #innehasztagipartnerow

102 9

 
 

2019-02-19 12:26:19

Słownik instafluencera 🔤🔤🔤 Dzisiej J jak ja ➖➖➖➖➖ Wstęp: Moja wrażliwa i poetycka natura pchnęła mnie dzisiej do skupienia się na sobie oraz opuszczenia innych, prozaicznych haseł na literkę J, na przykład jabłuszko, jad, jaglanka, ja-jebie, jednorazowy, jedzenie, już. ➖➖➖➖➖ „ja o sobie, o mnie, tak jest u mnie, moje, jak się nosić, co pić, gdzie pojeździć, co jeść, jestem w centrum, środek, tutej popacz, tutej! zawęż, skup się na tym, oj, wdepnąłeś w kupę, wytrzyj palce, buźki do mnie, na mnie, ze mną, jak nie, jak tak?!, daj głos, widzisz, jak przyjemnie? mojość na wydaniu w proszku, zalej szybko, aha, jestem dla Was i dla Ciebie tylko, ontologia insta, ja się na się znam ➖Ja to Wy przez dwa ➖Ty to selfie z ja” ➖➖➖➖➖ Ten słownik nie spełnia norm leksykografii. Jest (jakże to wygodne i symptomatyczne!) wyborem słów-kluczy do zrozumienia liderów i wiceliderów Insta. Na pewno każdy medioznawca lub ekspert napisałby taki słownik staranniej. ➖➖➖➖➖ #slownik #ja #instafluencer #bitpathetic #instaworld #nobelniepewny #innehasztagipartnerow

Słownik instafluencera
🔤🔤🔤
Dzisiej J jak ja
➖➖➖➖➖
Wstęp: Moja wrażliwa i poetycka natura pchnęła mnie dzisiej do skupienia się na sobie oraz opuszczenia innych, prozaicznych haseł na literkę J, na przykład jabłuszko, jad, jaglanka, ja-jebie, jednorazowy, jedzenie, już.
➖➖➖➖➖
„ja o sobie, o mnie, 
tak jest u mnie, moje,
jak się nosić, co pić, 
gdzie pojeździć, co jeść,
jestem w centrum,
środek, tutej popacz, tutej!
zawęż, skup się na tym,
oj, wdepnąłeś w kupę,
wytrzyj palce, buźki
do mnie, na mnie, ze mną,
jak nie, jak tak?!, daj głos,
widzisz, jak przyjemnie?
mojość na wydaniu
w proszku, zalej szybko,
aha, jestem dla Was
i dla Ciebie tylko,
ontologia insta,
ja się na się znam
➖Ja to Wy przez dwa
➖Ty to selfie z ja”
➖➖➖➖➖
Ten słownik nie spełnia norm leksykografii. Jest (jakże to wygodne i symptomatyczne!) wyborem słów-kluczy do zrozumienia liderów i wiceliderów Insta. Na pewno każdy medioznawca lub ekspert napisałby taki słownik staranniej.
➖➖➖➖➖
 #slownik #ja #instafluencer #bitpathetic #instaworld #nobelniepewny #innehasztagipartnerow

136 4

 
 

2019-02-13 13:31:00

Słownik instafluencera 🔤🔤🔤 Dzisiej I jak instant ➖➖➖➖➖ Wstęp: Przedrostki intra oraz inter znacznie rozbudowują katalog słów na literkę I, jednak musiałem z nich zrezygnować, podobnie jak z ideałów, identyczności i inteligencji emocjonalnej. ➖➖➖➖➖ „Reaguję szybciej niż agencja prasowa. Podaję gotowe łezki i the-best-of cytaty z okazji śmierci aktorki, a także radosne bicepsiki na gola wagi państwowej. Budzisz się rano i wiesz, o czym się mówi i czemu świat się kręci. Przyjemność smakuję z wiarą, że nie obciąży mi żołądka. Nowe potrawy, piękne buty, szybka obsługa w banku – jadę przez miasto pendolino patrząc na rozwścieczone twarze w korku. Mogę dostać się teraz do tej restauracji, za chwilę mam spotkanie na antenie, już widzisz, jak trenuję w parku wyciszającą jogę, a jedną nogą wsiadłem do mojego lizingowanego auta, o jaki świetny kawałek, posłuchajmy razem. Gdy ktoś mnie chce zatrzymać, to sorry, Kochany, później, później, gdy ktoś mnie wstrzymuje, to wiecie, zadziwiające, że w dobie internetu trzeba t-y-l-e czekać na numerek na poczcie. Mogę sprawdzić wszystko ruchem kciuka. I tak zresztą nie ma sensu i czasu na rozwijanie haseł z wypełnionej krzyżówki. Weźmy takie słowo cool – ściśle obejmuje czterema literkami wieczór nad rzeką, nową kurtkę z czapką, kudłatego psa łapiącego w locie frisbee, udany występ na zawodach Ironman oczywiście, dziecko puszczające bańki mydlane, ikebanę ciastek. Mam na to wszystko własny patent, paszport i kursy. W ten weekend certyfikat z treningu personalnego, aha, a jeszcze w piątek absolutorium w wyższej szkole etyki i kosmetologii. Z miejsca, w którym jestem, widać wszystko, pozwalam również wszystkim ciekawym i łaknącym inspiracji widzieć siebie. Zalej mnie wrzątkiem, chwilkę pomieszaj, żadnych grudek nie będzie.” ➖➖➖➖➖ Ten słownik nie spełnia żadnych norm leksykografii. Jest (jakże to wygodne!) wyborem słów-kluczy liderów i wiceliderów Insta. Każdy ekspert napisałby taki słownik staranniej. ➖➖➖➖➖ #slownik #instant #instafluencer #zalejwymieszaj #wszystkoumnie #instaboy #innehasztagipartnerow

Słownik instafluencera
🔤🔤🔤
Dzisiej I jak instant
➖➖➖➖➖
Wstęp: Przedrostki intra oraz inter znacznie rozbudowują katalog słów na literkę I, jednak musiałem z nich zrezygnować, podobnie jak z ideałów, identyczności i inteligencji emocjonalnej.
➖➖➖➖➖
„Reaguję szybciej niż agencja prasowa. Podaję gotowe łezki i the-best-of cytaty z okazji śmierci aktorki, a także radosne bicepsiki na gola wagi państwowej. Budzisz się rano i wiesz, o czym się mówi i czemu świat się kręci. 
Przyjemność smakuję z wiarą, że nie obciąży mi żołądka. Nowe potrawy, piękne buty, szybka obsługa w banku – jadę przez miasto pendolino patrząc na rozwścieczone twarze w korku. Mogę dostać się teraz do tej restauracji, za chwilę mam spotkanie na antenie, już widzisz, jak trenuję w parku wyciszającą jogę, a jedną nogą wsiadłem do mojego lizingowanego auta, o jaki świetny kawałek, posłuchajmy razem. Gdy ktoś mnie chce zatrzymać, to sorry, Kochany, później, później, gdy ktoś mnie wstrzymuje, to wiecie, zadziwiające, że w dobie internetu trzeba t-y-l-e czekać na numerek na poczcie.
Mogę sprawdzić wszystko ruchem kciuka. I tak zresztą nie ma sensu i czasu na rozwijanie haseł z wypełnionej krzyżówki. Weźmy takie słowo cool – ściśle obejmuje czterema literkami wieczór nad rzeką, nową kurtkę z czapką, kudłatego psa łapiącego w locie frisbee, udany występ na zawodach Ironman oczywiście, dziecko puszczające bańki mydlane, ikebanę ciastek.
Mam na to wszystko własny patent, paszport i kursy. W ten weekend certyfikat z treningu personalnego, aha, a jeszcze w piątek absolutorium w wyższej szkole etyki i kosmetologii. Z miejsca, w którym jestem, widać wszystko, pozwalam również wszystkim ciekawym i łaknącym inspiracji widzieć siebie.
Zalej mnie wrzątkiem, chwilkę pomieszaj, żadnych grudek nie będzie.”
➖➖➖➖➖
Ten słownik nie spełnia żadnych norm leksykografii. Jest (jakże to wygodne!) wyborem słów-kluczy liderów i wiceliderów Insta. Każdy ekspert napisałby taki słownik staranniej.
➖➖➖➖➖
 #slownik #instant #instafluencer #zalejwymieszaj #wszystkoumnie #instaboy #innehasztagipartnerow

165 9

 
 

2019-02-11 08:52:36

Słownik instafluencera 🔤🔤🔤 Dzisiej H jak hejt ➖➖➖➖➖ Wstęp: Literka H, to krynica innych haseł do opisania, które wspaniałomyślnie odpuszczam, np. hasło, hasztag, heheszki, histeria, historia, humus. ➖➖➖➖➖ „To, że jestem wyjątkowy, tego nie muszę Wam Kochani tłumaczyć. Również im, ziejącym jadem i plującym żółcią. Sława i zazdrość splatają się w wężowym uścisku. A dla nich, moich prywatnych hejterów, nienawiść jest gównobłotem, którym starają się mnie dosięgnąć. Przeważnie nieskutecznie - lincz bezzębnej biedoty nad jadącym karetą przez miasto królem w purpurze. Zdobyłem i mam na własność sukces. Wygrywam biegi, konkursy pięknościpopularności, własne rankingi oraz zawody w ripostowaniu. W razie czego usuwam lub wielkopańskim gestem blokuję, a co, tego i ową. Mi co prawda nikt nie grozi śmiercią, ani nie wyzywa od najhójszych, ale wyobrażam sobie i czasem dogłębnie doświadczam problemów milionowych kont. Jeden ciągle przyczepia się do fryzury, jak ułożę, to niedobrze, jak zgolę, jeszcze gorzej. Drugi zawsze złośliwie pisze, że nie tak się skłon robi, a tamta trasa była bez atestu. Wreszcie są tacy, którzy nie dość, że nie dają lajka, to komentują bez serca, że nie, nie jak u mnie - u nich dzisiaj jest brzydka zima; że zrobiłem błąd ortograficzny - wyrażenie na co dzień piszemy rozłącznie; że niezgoda lub krytyka - to nie jest hejt. Już ja wiem, co tam mają w tych swoich żałosnych zwyrodniałych głowach. Prawda, Kochani, że dobrze sobie z tym radzę? I że ta wywłoka nie musi za każdym razem się tak prężyć i wyginać do zdjęć, zbotoksowana rura!?” ➖➖➖➖➖ Słownik instafluencera nie spełnia norm leksykografii i jest (jakże to wygodne!) wyborem słów-kluczy liderów Insta. Dowolny ekspert napisałby taki słownik staranniej. ➖➖➖➖➖ #slownik #hejt #instafluencer #jatomuszeznosic #hejtstopnawieki #innehasztagipartnerow

Słownik instafluencera
🔤🔤🔤
Dzisiej H jak hejt
➖➖➖➖➖
Wstęp: Literka H, to krynica innych haseł do opisania, które wspaniałomyślnie odpuszczam, np. hasło, hasztag, heheszki, histeria, historia, humus.
➖➖➖➖➖
„To, że jestem wyjątkowy, tego nie muszę Wam Kochani tłumaczyć. Również im, ziejącym jadem i plującym żółcią.
Sława i zazdrość splatają się w wężowym uścisku. A dla nich, moich prywatnych hejterów, nienawiść jest gównobłotem, którym starają się mnie dosięgnąć. Przeważnie nieskutecznie - lincz bezzębnej biedoty nad jadącym karetą przez miasto królem w purpurze.
Zdobyłem i mam na własność sukces. Wygrywam biegi, konkursy piękności/popularności, własne rankingi oraz zawody w ripostowaniu. W razie czego usuwam lub wielkopańskim gestem blokuję, a co, tego i ową.
Mi co prawda nikt nie grozi śmiercią, ani nie wyzywa od najhójszych, ale wyobrażam sobie i czasem dogłębnie doświadczam problemów milionowych kont. Jeden ciągle przyczepia się do fryzury, jak ułożę, to niedobrze, jak zgolę, jeszcze gorzej. Drugi zawsze złośliwie pisze, że nie tak się skłon robi, a tamta trasa była bez atestu. Wreszcie są tacy, którzy nie dość, że nie dają lajka, to komentują bez serca, że nie, nie jak u mnie - u nich dzisiaj jest brzydka zima; że zrobiłem błąd ortograficzny - wyrażenie na co dzień piszemy rozłącznie; że niezgoda lub krytyka - to nie jest hejt. Już ja wiem, co tam mają w tych swoich żałosnych zwyrodniałych głowach.
Prawda, Kochani, że dobrze sobie z tym radzę?
I że ta wywłoka nie musi za każdym razem się tak prężyć i wyginać do zdjęć, zbotoksowana rura!?”
➖➖➖➖➖
Słownik instafluencera nie spełnia norm leksykografii i jest (jakże to wygodne!) wyborem słów-kluczy liderów Insta. Dowolny ekspert napisałby taki słownik staranniej.
➖➖➖➖➖
 #slownik #hejt #instafluencer #jatomuszeznosic #hejtstopnawieki #innehasztagipartnerow

190 19

 
 

2019-02-07 11:21:29

Niepowtarzalna okazja spotkać się z gwiazdą* na żywo! Zapraszam na krótki obóz biegowy Tatra Running do... Szklarskiej Poręby! ⛰21-24 marca ⛰Noclegi z wyżywieniem w Interferie Sport Hotel Bornit ⛰Treningi w terenie i na stadionie ⛰Analiza aktualnej formy i ustalenie indywidualnego programu treningowego ⛰Wycieczki górskie i próba wysiłkowa ⛰Treningi sprawnościowe i specjalistyczne ⛰Wykłady, konsultacje oraz regeneracja 🛠⚖️🔋🏖🍽 Słowem nauka przydatnych umiejętności biegowych, aktywny odpoczynek, zastrzyk energii oraz świetny bodziec treningowy. 🔝🔝🔝🔝🔝 Strasznie się starałem zrobić atrakcyjny wpis, a nasz jednoosobowy dział markietingu wykonał karkołomną grafikę bez polskich znaków - więc choćby dlatego wypada przyjechać i podziękować osobiście. A tak na serio, będzie merytorycznie i konkretnie. I nie tylko dla zaawansowanych! 🔜🔜🔜🔜🔜 Szczegóły i informacje o zapisach pod linkiem w bio! Można też dopytywać na priv. 🏆🏆🏆🏆🏆 *Gwiazda to Ty, przyszła uczestniczko i uczestniku. #tatrarunning #tatrawkarkonoszach #karkonosze #sudety #szklarska #mekka #bieganie #coach #camp #konsultacje #trening #kilometryrozmow #innehasztagipartnerow

Niepowtarzalna okazja spotkać się z gwiazdą* na żywo! Zapraszam na krótki obóz biegowy Tatra Running do... Szklarskiej Poręby!
⛰21-24 marca
⛰Noclegi z wyżywieniem w Interferie Sport Hotel Bornit
⛰Treningi w terenie i na stadionie
⛰Analiza aktualnej formy i ustalenie indywidualnego programu treningowego ⛰Wycieczki górskie i próba wysiłkowa ⛰Treningi sprawnościowe i specjalistyczne
⛰Wykłady, konsultacje oraz regeneracja 🛠⚖️🔋🏖🍽
Słowem nauka przydatnych umiejętności biegowych, aktywny odpoczynek, zastrzyk energii oraz świetny bodziec treningowy.
🔝🔝🔝🔝🔝
Strasznie się starałem zrobić atrakcyjny wpis, a nasz jednoosobowy dział markietingu wykonał karkołomną grafikę bez polskich znaków - więc choćby dlatego wypada przyjechać i podziękować osobiście. A tak na serio, będzie merytorycznie i konkretnie. I nie tylko dla zaawansowanych!
🔜🔜🔜🔜🔜
Szczegóły i informacje o zapisach pod linkiem w bio! Można też dopytywać na priv.
🏆🏆🏆🏆🏆
*Gwiazda to Ty, przyszła uczestniczko i uczestniku.
 #tatrarunning #tatrawkarkonoszach #karkonosze #sudety #szklarska #mekka #bieganie #coach #camp #konsultacje #trening #kilometryrozmow #innehasztagipartnerow

158 18

 
 

2019-02-05 08:33:19

Słownik instafluencera 🔤🔤🔤 Dzisiej G jak grzeczność ➖➖➖➖➖ Wstęp: G rozpoczyna też inne słowa, których nie umiem opisać, jak generalizacja, gimnazjum, gównoburza, gra. ➖➖➖➖➖ „Podejmuję tematy pogodne, oburzam się z rzadka, krytykuję cichutko. Po co psuć Wam dzień, czemu smutne oczka, dlaczego wspominać o porażkach, problems ar oportjunitis! Podaję rękę każdemu followersowi, patrzę przez oczy serc na miłe komentarze pod swym zdjęciem ze znanymi napotkanymi. Dzień dobry, jak się macie. Trzymajcie się, z całego serca życzę Wam wszystkim, oby większej liczbie niż wczoraj, dobrego poniedziałku. Esencją mych codziennych historii są: pogoda, moje samopoczucie, moje plany zdjęciowe, przebieg mojego wolnego czasu i posiłków, pochodzenie mojej garderoby, informacje o zniżkach moich partnerów. Grzeczność salonu ponad brzydotę klatki schodowej. Jednak, tak, tak, bywam również przenikliwym obserwatorem. Podejmowanymi przeze mnie problemami wagi ciężkiej są: zdrowie człowieka narażonego na smog, dobór spodni do butów, heroiczna pobudka z rana na trening, minusy gotowania na parze, minusowe temperatury w mojej dzielnicy w styczniu oraz bulwersujące upały w sierpniu. Nie dotyczą mnie, wirtuoza pozytywnych wibracji, następujące tematy: głód w Somalii (za daleko), alkoholizm (za blisko), polityka migracyjna (nie dyskutujmy o polityce), depresja (do przodu Kochani, walczcie o marzenia, wszystko w Waszych rękach) i inne, nieodpowiednie do kawy i kibelka kwestie. Aha, nie pozostaję, o nie, obojętny i raz w roku oburzam się na traktowanie psów przy okazji darowania 1% podatku. Dałem kiedyś hasztag Me Too. Regularnie protestuję brakiem lajków przeciw komentarzom hejterów u instagwiazd. No ale głównie to tak, o, grzecznie i nie na temat. Do-widzenia-do-widzenia-do-rychłego-zobaczenia.” ➖➖➖➖➖ Ten słownik nie spełnia norm leksykografii. Jest (jakże to wygodne!) wyborem słów-kluczy liderów i wiceliderów Insta. Nie jestem socjologiem, bywam socjopatą. Dowolny ekspert napisałby taki słownik staranniej. ➖➖➖➖➖ #slownik #grzecznosc #instafluencer #bezkontrowersji #polubienia #innehasztagipartnerow

Słownik instafluencera
🔤🔤🔤
Dzisiej G jak grzeczność
➖➖➖➖➖
Wstęp: G rozpoczyna też inne słowa, których nie umiem opisać, jak generalizacja, gimnazjum, gównoburza, gra.
➖➖➖➖➖
„Podejmuję tematy pogodne, oburzam się z rzadka, krytykuję cichutko. Po co psuć Wam dzień, czemu smutne oczka, dlaczego wspominać o porażkach, problems ar oportjunitis! Podaję rękę każdemu followersowi, patrzę przez oczy serc na miłe komentarze pod swym zdjęciem ze znanymi napotkanymi. Dzień dobry, jak się macie. Trzymajcie się, z całego serca życzę Wam wszystkim, oby większej liczbie niż wczoraj, dobrego poniedziałku.
Esencją mych codziennych historii są: pogoda, moje samopoczucie, moje plany zdjęciowe, przebieg mojego wolnego czasu i posiłków, pochodzenie mojej garderoby, informacje o zniżkach moich partnerów. Grzeczność salonu ponad brzydotę klatki schodowej. 
Jednak, tak, tak, bywam również przenikliwym obserwatorem. Podejmowanymi przeze mnie problemami wagi ciężkiej są: zdrowie człowieka narażonego na smog, dobór spodni do butów, heroiczna pobudka z rana na trening, minusy gotowania na parze, minusowe temperatury w mojej dzielnicy w styczniu oraz bulwersujące upały w sierpniu.
Nie dotyczą mnie, wirtuoza pozytywnych wibracji, następujące tematy: głód w Somalii (za daleko), alkoholizm (za blisko), polityka migracyjna (nie dyskutujmy o polityce), depresja (do przodu Kochani, walczcie o marzenia, wszystko w Waszych rękach) i inne, nieodpowiednie do kawy i kibelka kwestie.
Aha, nie pozostaję, o nie, obojętny i raz w roku oburzam się na traktowanie psów przy okazji darowania 1% podatku. Dałem kiedyś hasztag Me Too. Regularnie protestuję brakiem lajków przeciw komentarzom hejterów u instagwiazd. 
No ale głównie to tak, o, grzecznie i nie na temat. Do-widzenia-do-widzenia-do-rychłego-zobaczenia.”
➖➖➖➖➖
Ten słownik nie spełnia norm leksykografii. Jest (jakże to wygodne!) wyborem słów-kluczy liderów i wiceliderów Insta. Nie jestem socjologiem, bywam socjopatą. Dowolny ekspert napisałby taki słownik staranniej.
➖➖➖➖➖
 #slownik #grzecznosc #instafluencer #bezkontrowersji #polubienia #innehasztagipartnerow

133 3

 
 

2019-02-04 08:55:18

Dziewczyny jak maliny! Dziękuję za zaangażowanie i pracę nad własnymi rezerwami uczestniczkom zakończonego w sobotę zimowego #campbyann 🥇🥈🥉🥇🥈🥉 Proszę, pamiętajcie, że (przynajmniej w bieganiu) jeden obóz nie poprawi Waszej wytrzymałości i sprawności. Najważniejsze rozgrywa się poza światłami jupiterów i instagramem. Trzymam bardzo mocno kciuki! 🦄🦄🦄🦄🦄🦄 Jeszcze raz dziękuję za dobry czas ładniejszym i mądrzejszym członkom #healthyteam @annalewandowskahpba @ola_dec_ @justyna_mruk @aniabudnicka @katrinblackmamba @kuba_healthy_team @arturzolkiewicz @marcin_kmita_fizjo jacekkucharski lukaszsienczewski 🍄🍄🍄🍄🍄🍄 📷@adammruk - żartowniś, na zdjęciu sugeruje łączną nadwagę obozowiczek. A to ja niby jestem złośliwy. ➖➖➖➖➖➖ #hpba #dojo #foodsbyann #camp #justdidit #healthyteam #running #rozruchy #keepongoing #coach #fejm

Dziewczyny jak maliny! Dziękuję za zaangażowanie i pracę nad własnymi rezerwami uczestniczkom zakończonego w sobotę zimowego #campbyann
🥇🥈🥉🥇🥈🥉
Proszę, pamiętajcie, że (przynajmniej w bieganiu) jeden obóz nie poprawi Waszej wytrzymałości i sprawności. Najważniejsze rozgrywa się poza światłami jupiterów i instagramem. Trzymam bardzo mocno kciuki!
🦄🦄🦄🦄🦄🦄
Jeszcze raz dziękuję za dobry czas ładniejszym i mądrzejszym członkom #healthyteam
@annalewandowskahpba @ola_dec_ @justyna_mruk @aniabudnicka @katrinblackmamba @kuba_healthy_team @arturzolkiewicz @marcin_kmita_fizjo jacekkucharski lukaszsienczewski
🍄🍄🍄🍄🍄🍄
📷@adammruk - żartowniś, na zdjęciu sugeruje łączną nadwagę obozowiczek. A to ja niby jestem złośliwy.
➖➖➖➖➖➖
 #hpba #dojo #foodsbyann #camp #justdidit #healthyteam #running #rozruchy #keepongoing #coach #fejm

239 24

 
 

2019-02-03 20:13:50

Miło nam poganiać dziewczyny na obozie. Taki team, to jest fejm. Tysiące lajków, lećcie do mnie! #obozdojo #healthyteam #hpba #annalewandowska #campbyann #skadrowalemnamedal #coach

Miło nam poganiać dziewczyny na obozie. Taki team, to jest fejm.
Tysiące lajków, lećcie do mnie!
 #obozdojo #healthyteam #hpba #annalewandowska #campbyann #skadrowalemnamedal #coach

274 16

 
 

2019-01-31 12:44:16

Słownik instafluencera 🔤🔤🔤 Dzisiej F jek fejm ➖➖➖➖➖ Wstęp: Literka F dumnie stoi na początku innych, kluczowych w kontekście Insta słów: fakt, fan, fejk, fiksacja, followers, fotka. Jednak wybór hasła na dziś inspirowany jest moim sławnym życiem. ➖➖➖➖➖ „Przyszła do mnie szybko i obejmowała coraz szerszym zasięgiem codzienność. Mimo, że o niej śniłem (żaden tam strażak czy kierowca ciężarówki), zaskoczyła mnie, gdy lawinowo spadła na moje barki. Sława to wielki ciężar, ale urodziłem się, by jej podołać. Wszedłem ostatnio na profil noblisty, hmm, tylko 2000 fanów - nie byłby w stanie mojej sławy unieść. Jest policzalna, zarazem wprost proporcjonalna do liczby followersów. W dodatku samowystarczalna oraz samosięnakręcająca. Dbam o fejm, by mieć obserwatorów; obserwują mnie, bo mam fejm. Widzę, jak (na razie) zasiadają na krzesłach w moim teatrze, ale wkrótce miejsc będzie za mało i przeniesiemy się na salę widowiskową, kiedyś może na wielki stadion. Dzięki nim czuję, że wstaję dla jakiegoś powodu uczesany, trenuję i pocę się dla nich, potwierdzam swoje posiłki w ich oczach, oglądam serial z nimi za moimi plecami, przebieram się w kolorowe zestawy choćby na chwilkę, by wejść dla nich w rolę miejskiego księcia lub Rocky’ego, testuję produkty, by mieli co jeść, relacjonuję wydarzenia na żywo, by nie musieli myśleć o niedoborach oraz śmierci, jeżdżę na niebezpieczne wakacje od czterech gwiazdek w górę, by wysłać im trochę słońca, czasem nawet, by nie wypaść z wprawy, narzekam na deszcz, by mieli parasol z moich słów, gdy czekają na przystanku na tramwaj. I nawet w nocy, w chwili bez zasięgu, gdy otwieram lodówkę w pustej kuchni i trupie światło oświetla mi twarz, mam pewność, że kilkanaście procent z nich nie śpi i czeka z rękami gotowymi do oklasków.” ➖➖➖➖➖ Słownik instafluencera nie spełnia norm leksykografii. Jest (jakże to symptomatyczne!) prywatnym wyborem słów-kluczy do zrozumienia podziwianych liderów Insta. Nie mam narzędzi filozofa. Z pewnością badacz mediów, tym bardziej ekspert po kursach - napisałby taki słownik staranniej. ➖➖➖➖➖ #slownik #fejm #instafluencer #kolakowski #oslawie #innehasztagipartnerow

Słownik instafluencera
🔤🔤🔤
Dzisiej F jek fejm
➖➖➖➖➖
Wstęp: Literka F dumnie stoi na początku innych, kluczowych w kontekście Insta słów: fakt, fan, fejk, fiksacja, followers, fotka. Jednak wybór hasła na dziś inspirowany jest moim sławnym życiem.
➖➖➖➖➖
„Przyszła do mnie szybko i obejmowała coraz szerszym zasięgiem codzienność. Mimo, że o niej śniłem (żaden tam strażak czy kierowca ciężarówki), zaskoczyła mnie, gdy lawinowo spadła na moje barki. Sława to wielki ciężar, ale urodziłem się, by jej podołać. Wszedłem ostatnio na profil noblisty, hmm, tylko 2000 fanów - nie byłby w stanie mojej sławy unieść. 
Jest policzalna, zarazem wprost proporcjonalna do liczby followersów. W dodatku samowystarczalna oraz samosięnakręcająca. Dbam o fejm, by mieć obserwatorów; obserwują mnie, bo mam fejm. Widzę, jak (na razie) zasiadają na krzesłach w moim teatrze, ale wkrótce miejsc będzie za mało i przeniesiemy się na salę widowiskową, kiedyś może na wielki stadion. 
Dzięki nim czuję, że wstaję dla jakiegoś powodu uczesany, trenuję i pocę się dla nich, potwierdzam swoje posiłki w ich oczach, oglądam serial z nimi za moimi plecami, przebieram się w kolorowe zestawy choćby na chwilkę, by wejść dla nich w rolę miejskiego księcia lub Rocky’ego, testuję produkty, by mieli co jeść, relacjonuję wydarzenia na żywo, by nie musieli myśleć o niedoborach oraz śmierci, jeżdżę na niebezpieczne wakacje od czterech gwiazdek w górę, by wysłać im trochę słońca, czasem nawet, by nie wypaść z wprawy, narzekam na deszcz, by mieli parasol z moich słów, gdy czekają na przystanku na tramwaj. 
I nawet w nocy, w chwili bez zasięgu, gdy otwieram lodówkę w pustej kuchni i trupie światło oświetla mi twarz, mam pewność, że kilkanaście procent z nich nie śpi i czeka z rękami gotowymi do oklasków.”
➖➖➖➖➖
Słownik instafluencera nie spełnia norm leksykografii. Jest (jakże to symptomatyczne!) prywatnym wyborem słów-kluczy do zrozumienia podziwianych liderów Insta. Nie mam narzędzi filozofa. Z pewnością badacz mediów, tym bardziej ekspert po kursach - napisałby taki słownik staranniej.
➖➖➖➖➖
 #slownik #fejm #instafluencer #kolakowski #oslawie #innehasztagipartnerow

133 21

 
 

2019-01-28 09:32:23

Spróbuję wszystkich oznaczyć! #campbyann dzień pierwszy 📷@adammruk 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 #hpba #healthyteam #camp #dojo #training #running #coach #instahero #bewitchedbotheredandbewildered

Spróbuję wszystkich oznaczyć!
 #campbyann dzień pierwszy
📷@adammruk
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 #hpba #healthyteam #camp #dojo #training #running #coach #instahero #bewitchedbotheredandbewildered

203 9

 
 

2019-01-27 07:55:20

Słownik instafluencera 🔤🔤🔤 Dzisiej E jak ekspert ➖➖➖➖➖ Wstęp: W przedbiegach odpadły konkurencyjne hasła wymagające dodatkowych badań: echolalia, ekran, energia oraz eee, epikurejski. ➖➖➖➖➖ „Kto, jak nie ja? Gdzie, jak nie na moim profilu, we wpisie, na instastory? Nie zawiodę czekających na opinie i rady. Spytali kiedyś o zdanie, więc wiedzą, że na mnie można liczyć. Było o treningu. Potem jeszcze raz, ale o wysiłku i zdrowiu. Potem znowu, o chorobach wenerycznych i stylu życia. A następnie o sposobach na dobry dobrostan i o inwestycjach w przyszłość. Nic, co ludzkie, nie jest mi obce, jestem dostępny z cennikiem i bez, się dogadamy. Żadne tam „nie-znam-sie-to-sie-wypowiem”, mogę sprawdzić wszystko i opowiedzieć o wszystkim. Doświadczenie nie jest najważniejsze, bo mam głos. Moje usta uzasadniają moje słowa, moje słowa sankcjonują stan rzeczy. Nie odmawia się wypowiedzi w ważnych kwestiach, status ambasadora i współpraca z partnerami zobowiązują. W pon. ekspert od owoców kandyzowanych (plus zdjęcie, jak zajadam), we wt. kładę tapetę (widziałem program, mam pogląd), w śr. interesują mnie ekologiczne silniki hybrydowe (tak się składa, że testuję ciiiii-chutkie auto), w czw. trening spalania tlenu (trenuję już 2 lata triatlon), pt. to czas porad o życiu i śmierci w Neapolu (byłem w niedalekiej Wenecji), w sob. przegląd małopolskich hoteli (świetna obsługa, ja mam za darmo), no i nied. jako czas na refleksję o dochodzie pasywnym (ukończyłem weekendowy kurs u guru światowego markietingu). Taką mam rolę i pracę Kochani. Odpowiedzialność przez małe o, zaangażowanie przez duże Z. Znam i rozumiem mechanizm, który nakręcam. Ekspert bycia ekspertem. W końcu medium jest, he he, przekazem w globalnej wiosce - więc pytajcie i dziękujcie insta za mnie.” ➖➖➖➖➖ Słownik instafluencera nie odpowiada normom leksykografii. Jest (jakże to wygodne!) wyborem słów-kluczy podziwianych liderów Insta. Jakikolwiek medioznawca, tym bardziej blogolog - napisałby taki słownik staranniej. ➖➖➖➖➖ #slownik #ekspert #instafluencer #chetniesiewypowiem #instaboy #innehasztagipartnerow

Słownik instafluencera
🔤🔤🔤
Dzisiej E jak ekspert
➖➖➖➖➖
Wstęp: W przedbiegach odpadły konkurencyjne hasła wymagające dodatkowych badań: echolalia, ekran, energia oraz eee, epikurejski. ➖➖➖➖➖
„Kto, jak nie ja? Gdzie, jak nie na moim profilu, we wpisie, na instastory? Nie zawiodę czekających na opinie i rady. 
Spytali kiedyś o zdanie, więc wiedzą, że na mnie można liczyć. Było o treningu. Potem jeszcze raz, ale o wysiłku i zdrowiu. Potem znowu, o chorobach wenerycznych i stylu życia. A następnie o sposobach na dobry dobrostan i o inwestycjach w przyszłość. Nic, co ludzkie, nie jest mi obce, jestem dostępny z cennikiem i bez, się dogadamy.
Żadne tam „nie-znam-sie-to-sie-wypowiem”, mogę sprawdzić wszystko i opowiedzieć o wszystkim. Doświadczenie nie jest najważniejsze, bo mam głos. Moje usta uzasadniają moje słowa, moje słowa sankcjonują stan rzeczy. 
Nie odmawia się wypowiedzi w ważnych kwestiach, status ambasadora i współpraca z partnerami zobowiązują. W pon. ekspert od owoców kandyzowanych (plus zdjęcie, jak zajadam), we wt. kładę tapetę (widziałem program, mam pogląd), w śr. interesują mnie ekologiczne silniki hybrydowe (tak się składa, że testuję ciiiii-chutkie auto), w czw. trening spalania tlenu (trenuję już 2 lata triatlon), pt. to czas porad o życiu i śmierci w Neapolu (byłem w niedalekiej Wenecji), w sob. przegląd małopolskich hoteli (świetna obsługa, ja mam za darmo), no i nied. jako czas na refleksję o dochodzie pasywnym (ukończyłem weekendowy kurs u guru światowego markietingu).
Taką mam rolę i pracę Kochani. Odpowiedzialność przez małe o, zaangażowanie przez duże Z. Znam i rozumiem mechanizm, który nakręcam. Ekspert bycia ekspertem. W końcu medium jest, he he, przekazem w globalnej wiosce - więc pytajcie i dziękujcie insta za mnie.”
➖➖➖➖➖
Słownik instafluencera nie odpowiada normom leksykografii. Jest (jakże to wygodne!) wyborem słów-kluczy podziwianych liderów Insta. Jakikolwiek medioznawca, tym bardziej blogolog - napisałby taki słownik staranniej.
➖➖➖➖➖
 #slownik #ekspert #instafluencer #chetniesiewypowiem #instaboy #innehasztagipartnerow

135 6

 
 

2019-01-24 16:12:42

 

Live presentation below:

Click on photo to put instagram photos on your website