Reklama:

Paulina Lis @lisiepieklo

https://scontent-frt3-2.cdninstagram.com/vp/f90d03c3cccdc6dfd36f34d4b25f5837/5E0DC2C6/t51.2885-19/s150x150/64786583_858051701232432_4985218765814759424_n.jpg?_nc_ht=scontent-frt3-2.cdninstagram.com lisiepieklo
  • strona www: https://youtu.be/pyh-JVcSlK8
  • bio: mindfulness 🌱 creativity 🌱 wellness 🌱
  • ilość zdjęć: 685
  • liczba obserwujących: 205070
 

Z tymi cudownymi osobami, za którymi zawsze trochę tęsknię , z Kasią i Justyną @loveandgreatshoesblog (sprawdźcie ich pięknego Instagrama) na kanale Urodomaniaczki by Hebe miałam okazję porozmawiać o naturalnych kosmetykach do makijażu i na żywo, od razu, przetestować kilka z nich. 🌱 . . Na naszym rynku pojawia się coraz więcej marek z naturalnymi, kolorowymi kosmetykami, które są kontynuacją idei naturalnej pielęgnacji. W ofercie Hebe tych produktów znajdziecie całkiem sporo, a żeby się w nich wszystkich połapać zachęcam Was do obejrzenia naszego wspólnego odcinka. Ja już czekam na dzień, w którym ponownie razem pogadamy 🌿 #drogeriehebe #hebe #urodomaniaczki

Z tymi cudownymi osobami, za którymi zawsze trochę tęsknię , z Kasią i Justyną @loveandgreatshoesblog (sprawdźcie ich pięknego Instagrama) na kanale Urodomaniaczki by Hebe miałam okazję porozmawiać o naturalnych kosmetykach do makijażu i na żywo, od razu, przetestować kilka z nich. 🌱
.
.
Na naszym rynku pojawia się coraz więcej marek z naturalnymi, kolorowymi kosmetykami, które są kontynuacją idei naturalnej pielęgnacji. W ofercie Hebe tych produktów znajdziecie całkiem sporo, a żeby się w nich wszystkich połapać zachęcam Was do obejrzenia naszego wspólnego odcinka. 
Ja już czekam na dzień, w którym ponownie razem pogadamy 🌿

 #drogeriehebe #hebe #urodomaniaczki

11323 17

 
 

2019-09-11 17:11:06

Film o naturalnej pielęgnacji twarzy już na kanale! Link w BIO! ⭐️ Jedną z marek, której bezgranicznie ufam, jest @fridge_by_yde. 
Moich zachwytów nie ma końca: piękne, proste składy dopracowane przez biotechnologów, wysokiej jakości surowce, szklane butelki, skuteczne produkty, które należy trzymać w lodówce, by zachowały swoje właściwości. Ważność produktów do pielęgnacji to 2,5 miesiąca ważności od daty produkcji. Przemówiła do mnie filozofia karmienia skóry świeżymi składnikami, bez żadnych konserwantów. . . . W swojej ofercie, jako jedna z niewielu marek na rynku, mają również naturalne perfumy! Perfumy utrzymują ważność już o wiele dłużej i można nawet poprosić o wykonanie perfum na bazie wody. W swojej perfumowej podróży nigdy nie spotkałam się z taką możliwością. Zapach, który nam, to yde 9 - używam go dla jego aromaterapeutycznych właściwości jako zastrzyk energii; jest na bazie imbiru, trawy cytrynowej, pomarańczy i mandarynek. 
Do pielęgnacji używam serum 1 z różą, serum pod oczy z olejkiem różanym i kremu Face The Cream 1.1, również na bazie róży. Róża to mój naturalny sprzymierzeniec. Róża to naturalny sprzymierzeniec wszystkich. . . 
Mam dla Was zestaw do rozdania, zestaw ‘nieskazitelna cera’, w którego skład wchodzą żel do mycia twarzy 3.3 good morning face, tonik różany 3.2 rose water tonic i face peeling 1.6. Wystarczy, że w komentarzu odpowiecie na moje pytanie: jaki element Waszej rutyny jest tym ulubionym? 
Najciekawsza odpowiedź zgarnie zestaw. #fridgebyyde #naturalcosmetics #naturalskincareroutine

Film o naturalnej pielęgnacji twarzy już na kanale! Link w BIO! ⭐️
Jedną z marek, której bezgranicznie ufam, jest @fridge_by_yde. 
Moich zachwytów nie ma końca: piękne, proste składy dopracowane przez biotechnologów, wysokiej jakości surowce, szklane butelki, skuteczne produkty, które należy trzymać w lodówce, by zachowały swoje właściwości. Ważność produktów do pielęgnacji to 2,5 miesiąca ważności od daty produkcji. Przemówiła do mnie filozofia karmienia skóry świeżymi składnikami, bez żadnych konserwantów.
.
.
.
W swojej ofercie, jako jedna z niewielu marek na rynku, mają również naturalne perfumy! Perfumy utrzymują ważność już o wiele dłużej i można nawet poprosić o wykonanie perfum na bazie wody. W swojej perfumowej podróży nigdy nie spotkałam się z taką możliwością. Zapach, który nam, to yde 9 - używam go dla jego aromaterapeutycznych właściwości jako zastrzyk energii; jest na bazie imbiru, trawy cytrynowej, pomarańczy i mandarynek. 
Do pielęgnacji używam serum 1 z różą, serum pod oczy z olejkiem różanym i kremu Face The Cream 1.1, również na bazie róży. Róża to mój naturalny sprzymierzeniec. Róża to naturalny sprzymierzeniec wszystkich.
.
. 
Mam dla Was zestaw do rozdania, zestaw ‘nieskazitelna cera’, w którego skład wchodzą żel do mycia twarzy 3.3 good morning face, tonik różany 3.2 rose water tonic i face peeling 1.6. Wystarczy, że w komentarzu odpowiecie na moje pytanie: jaki element Waszej rutyny jest tym ulubionym? 
Najciekawsza odpowiedź zgarnie zestaw. 
 #fridgebyyde #naturalcosmetics #naturalskincareroutine

4828 145

 
 

2019-09-10 17:06:00

Jeszcze dziś na kanale film o mojej skutecznej, naturalnej pielęgnacji twarzy kosmetykami (głównie polskich marek!) w duchu #zerowaste #lesswaste #crueltyfree 💦 w filmie marki, których filozofię i misję wspieram, wybierając ich produkty 💦

Jeszcze dziś na kanale film o mojej skutecznej, naturalnej pielęgnacji twarzy kosmetykami (głównie polskich marek!) w duchu #zerowaste #lesswaste #crueltyfree 💦 w filmie marki, których filozofię i misję wspieram, wybierając ich produkty 💦

7305 16

 
 

2019-09-10 13:38:03

N o w y F i l m - link w bio + r o z d a n i e . . . O świadomych zakupach, a dokładniej - przewodnik i kompas, który pomoże przy następnych (lub ciągłych) zakupach produktów do pielęgnacji cery. Jak ogarnąć ten rynek? Jak uniknąć spontanicznych zakupów? Jak mądrze wydawać? Ile wydawać? Na co wydawać? . . Przez to, że sama przeszłam barwną i długą drogę do zmiany podejścia do pielęgnacji, do zakupów, do kosmetyków, do marek, postanowiłam się na coś przydać i podzielić się swoją podróżą. Ten film to logiczny ruch z mojej strony, publikowany zanim wejdę w temat kolejnego filmu, który będzie o mojej własnej pielęgnacji cery ✨ wyjaśni wiele, mam nadzieję, że pomoże. . . Mam dla Was zestaw maseczek i próbek z własnej kolekcji, leżą u mnie po tym, jak dostałam je od różnych marek i ten zestaw który powędruje do jednej osoby. Niech się komuś przydadzą! *not sponsored*. Proszę, napisz w miarę zwięźle w komentarzu, czy masz swój sprawdzony sposób na porządek wśród produktów? Podziel się nim✨

N o w y F i l m - link w bio + r o z d a n i e
.
.
.
O świadomych zakupach, a dokładniej - przewodnik i kompas, który pomoże przy następnych (lub ciągłych) zakupach produktów do pielęgnacji cery. Jak ogarnąć ten rynek? Jak uniknąć spontanicznych zakupów? Jak mądrze wydawać? Ile wydawać? Na co wydawać? .
.
Przez to, że sama przeszłam barwną i długą drogę do zmiany podejścia do pielęgnacji, do zakupów, do kosmetyków, do marek, postanowiłam się na coś przydać i podzielić się swoją podróżą. Ten film to logiczny ruch z mojej strony, publikowany zanim wejdę w temat kolejnego filmu, który będzie o mojej własnej pielęgnacji cery ✨ wyjaśni wiele, mam nadzieję, że pomoże. .
.
Mam dla Was zestaw maseczek i próbek z własnej kolekcji, leżą u mnie po tym, jak dostałam je od różnych marek i ten zestaw który powędruje do jednej osoby. Niech się komuś przydadzą! *not sponsored*. Proszę, napisz w miarę zwięźle w komentarzu, czy masz swój sprawdzony sposób na porządek wśród produktów? Podziel się nim✨

9175 184

 
 

2019-09-05 15:00:03

#lesswasteliving 🌱 . . Chyba jeszcze nie mam sposobu na stworzenie seksi PR’u dla less wastezero waste, może kiedyś uda mi się go odczarować, ale w międzyczasie prezentuję wprost jakie inwestycje są warte uwagi. . . . Bambusowe ręczniki papierowe to hit. Można prać, można do twarzy, można wszystko tym wytrzeć. Pasta do zębów w proszku jest droga i zużyła się bardzo szybko, była dla mnie mało wydajną inwestycją. Bambusowa szczoteczka do zębów - ok. Jednak włosie trzeba usuwać cążkami przy wyrzucaniu. Woreczki na zakupy - wiadomo, że spoko. Podstawka na mydło totalnie niepotrzebna. Naturalna gąbka do naczyń - trochę słaba, zostawały w niej kawałki jedzenia i szybko się porwała - ale od tego czasu zainwestowałam w czyścik z kokosa i to jest HIT (Nie ma na zdjęciu). Wybrałam mydło od marki Dr. Bronner’s, bo kocham tę szaloną markę (sprawdźcie sobie historię i opakowania!), służy dwóm osobom od lipca, codziennie, nadal istnieje i jest bardzo wydajne. Jest sporo mydeł na rynku, więc chyba każde z nich spełni swoje zadanie. Używam też szamponu w kostce (nie na zdjęciu). Butelka na wodę - to po prostu butelka na wodę, do podróży, na miasto, można napoić psa. Albo człowieka. Albo podlać kwiatki. . . Ogólnie cieszę się, że mamy coraz większy wybór i skoro już mam zużywać jakieś produkty, to niech będą w duchu #lesswaste, z którym można się zaprzyjaźnić. Nie gryzie.

 #lesswasteliving 🌱
.
.
Chyba jeszcze nie mam sposobu na stworzenie seksi PR’u dla less waste/zero waste, może kiedyś uda mi się go odczarować, ale w międzyczasie prezentuję wprost jakie inwestycje są warte uwagi.
.
.
. Bambusowe ręczniki papierowe to hit. Można prać, można do twarzy, można wszystko tym wytrzeć. Pasta do zębów w proszku jest droga i zużyła się bardzo szybko, była dla mnie mało wydajną inwestycją. Bambusowa szczoteczka do zębów - ok. Jednak włosie trzeba usuwać cążkami przy wyrzucaniu. Woreczki na zakupy - wiadomo, że spoko. Podstawka na mydło totalnie niepotrzebna. Naturalna gąbka do naczyń - trochę słaba, zostawały w niej kawałki jedzenia i szybko się porwała - ale od tego czasu zainwestowałam w czyścik z kokosa i to jest HIT (Nie ma na zdjęciu). Wybrałam mydło od marki Dr. Bronner’s, bo kocham tę szaloną markę (sprawdźcie sobie historię i opakowania!), służy dwóm osobom od lipca, codziennie, nadal istnieje i jest bardzo wydajne. Jest sporo mydeł na rynku, więc chyba każde z nich spełni swoje zadanie. 
Używam też szamponu w kostce (nie na zdjęciu). Butelka na wodę - to po prostu butelka na wodę, do podróży, na miasto, można napoić psa. Albo człowieka. Albo podlać kwiatki. .
.
Ogólnie cieszę się, że mamy coraz większy wybór i skoro już mam zużywać jakieś produkty, to niech będą w duchu #lesswaste, z którym można się zaprzyjaźnić. Nie gryzie.

5050 56

 
 

2019-08-30 12:13:16

Magnesy na lodówce nie odwracają uwagi od glow, który osiągam wielostopniową pielęgnacją cery, głównie naturalnymi kosmetykami. Niedługo opowiem Wam jakimi 🙌🏻 . . . Kiedyś myślałam, że można kłaść na buzię coś dobrego i to załatwi sprawę, bez względu na dietę. Jak bardzo się myliłam (dowód postępu na zdjęciu)! Po wyeliminowaniu niektórych pokarmów z diety mogę teraz karmić cerę eliksirami, które wspierają jej naturalne procesy regeneracji. Naturalny kosmetyk to ciężka kategoria na rynku, bo prawnie nie istnieją żadne regulacje obietnic i definicji producentów. Są zewnętrzne organy certyfikujące, które dają swój stempel aprobaty na opakowanie, ale często na takie certyfikaty stać tylko duże firmy i mniejsze działalności pozostają w tyle, przy swoich oznaczeniach. To tylko początek tematu. Naturalne kosmetyki to temat rzeka, a ja w tej rzece płynę razem z prądem, rozglądam się wszędzie po drodze i niedługo zdam Wam relację z tej przygody ✨

Magnesy na lodówce nie odwracają uwagi od glow, który osiągam wielostopniową pielęgnacją cery, głównie naturalnymi kosmetykami. Niedługo opowiem Wam jakimi 🙌🏻 .
.
.

Kiedyś myślałam, że można kłaść na buzię coś dobrego i to załatwi sprawę, bez względu na dietę. Jak bardzo się myliłam (dowód postępu na zdjęciu)! Po wyeliminowaniu niektórych pokarmów z diety mogę teraz karmić cerę eliksirami, które wspierają jej naturalne procesy regeneracji. Naturalny kosmetyk to ciężka kategoria na rynku, bo prawnie nie istnieją żadne regulacje obietnic i definicji producentów. Są zewnętrzne organy certyfikujące, które dają swój stempel aprobaty na opakowanie, ale często na takie certyfikaty stać tylko duże firmy i mniejsze działalności pozostają w tyle, przy swoich oznaczeniach. To tylko początek tematu. Naturalne kosmetyki to temat rzeka, a ja w tej rzece płynę razem z prądem, rozglądam się wszędzie po drodze i niedługo zdam Wam relację z tej przygody ✨

12906 70

 
 

2019-08-29 11:29:35

🧘‍♂️Uczę się stania na głowie, a niedługo stania na rękach, a @barcelasz realizuje swoje plany i wykupił wrześniowy kurs tworzenia bitów (a teraz właśnie kończy kurs na patent żeglarski). Muzyka do moich filmów będzie polem prac domowych Łukasza 🌝 Czy będziecie w niedalekiej przyszłości uczyć się czegoś nowego? . . Wrzesień czy nie wrzesień, zacząć uczyć się nowego skilla można zawsze. Ale podobno wrzesień to czas nowych inwestycji. Jako część #teamplay💜 mam do przekazania ważną informację od @Play_polska. Jeśli szykujecie się na zakup nowego laptopa, to na play.pl do laptopa MSI PS63 zupełnie gratisowo dołączone będą doskonałe słuchawki Jabra. A te słuchawki to mocna rzecz! To całkiem dobry czas na inwestycję 🙌🏻

🧘‍♂️Uczę się stania na głowie, a niedługo stania na rękach, a @barcelasz realizuje swoje plany i wykupił wrześniowy kurs tworzenia bitów (a teraz właśnie kończy kurs na patent żeglarski). Muzyka do moich filmów będzie polem prac domowych Łukasza 🌝 
Czy będziecie w niedalekiej przyszłości uczyć się czegoś nowego? .
.
Wrzesień czy nie wrzesień, zacząć uczyć się nowego skilla można zawsze. Ale podobno wrzesień to czas nowych inwestycji. Jako część #teamplay💜 mam do przekazania ważną informację od @Play_polska. Jeśli szykujecie się na zakup nowego laptopa, to na play.pl do laptopa MSI PS63 zupełnie gratisowo dołączone będą doskonałe słuchawki Jabra. A te słuchawki to mocna rzecz! To całkiem dobry czas na inwestycję 🙌🏻

9576 44

 
 

2019-08-26 13:02:31

Na YT nowy film o roślinach, poradnik dla początkujących. A tutaj ja, w kwiatkach, martwię się stanem Twoich roślin. 🌿

Na YT nowy film o roślinach, poradnik dla początkujących. A tutaj ja, w kwiatkach, martwię się stanem Twoich roślin. 🌿

11430 30

 
 

2019-08-24 10:11:51

#shibainu, a dokładniej ta sztuka, która nam się trafiła, jest dokładnie taka, jaka myślałam, że będzie. Szczeniakiem była może przez tydzień, jej stara dusza na pewno tu już kiedyś była, dlatego nic nie jest w stanie jej ruszyć i zadziwić. 🌿Mistrz zen i derp w jednym, the best kind of mix 🌝

 #shibainu, a dokładniej ta sztuka, która nam się trafiła, jest dokładnie taka, jaka myślałam, że będzie. Szczeniakiem była może przez tydzień, jej stara dusza na pewno tu już kiedyś była, dlatego nic nie jest w stanie jej ruszyć i zadziwić. 🌿Mistrz zen i derp w jednym, the best kind of mix 🌝

16097 37

 
 

2019-08-19 18:26:39

🌺☀️🌺

🌺☀️🌺

18343 51

 
 

2019-08-17 09:03:48

🌺🌺🌺

🌺🌺🌺

18548 55

 
 

2019-08-16 14:36:53

 

Live presentation below:

Click on photo to put instagram photos on your website